Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto
Welkom bij HGC! 



Spring is in the air! We hebben de komende maanden een vol programma, kijk snel waar je bij aanwezig wil zijn!

AB Feest-Let's Go!!

Kom 5 april naar ons AB Feest 'Black and Gold' met je teamgenoten, vrienden en party animals!


Save the date! 
Op zaterdag 29 maart organiseren we een spectaculaire en dynamische
'Masterclass Arbitrage veldhockey'

Niemand minder dan Coen van Bunge'de beste scheidsrechter ter wereld' (en naast super enthousiast ook Wassenaarse trots!), komt naar de club om fluitadvies te geven. Dit is jouw kans om al je spelregel- en fluitvragen rechtstreeks aan hem te stellen! 

Uitnodiging aan alle jeugdleden en ouders!

In 25 minuten leren fluiten? Vind je het spannend om het veld op te gaan als scheidsrechter? Aarzel niet en sluit aan bij 1 van deze laagdrempelige workshops! Tijdens deze praktijksessies leer je de basis van het fluiten en krijg je van Coen de beste tips & tricks om met extra zelfvertrouwen het veld op te stappen.

10.00 uur inloop, verzamelen in het oude café

 

 10.30 uur, 1e workshop-25 minuten 

11.00 uur, 2e workshop-25 minuten

11.30 uur, 3e workshop-25 minuten


De workshops worden gecombineerd met een activiteit op het veld waarbij Coen jullie meeneemt in de fluittechniek. 

Zet 29 maart groot in je agenda en laat je inspireren! Er ligt een goodie klaar voor alle aanwezigen!



*******************************************************

Op woensdagmiddag 9 april hebben wij weer gratis proeftrainingen!! Heren 1 verzorgt die middag 2 skills clinics voor de jeugdleden! Je hoeft geen lid te zijn om deel te nemen. 
De 1e sessie is van 13.45-14.45 uur en de 2e sessie van 14.45-15.45 uur
Meld je aan via: [email protected]

***********************************************************

Meld je nu aan via [email protected] voor onze gratis Clinics of word direct lid!




HGC-Waar Topsport en gezelligheid samenkomen!

 

HGC TV